پیام‌های‌كوتاه

نویسنده:
  ...9191202: ممنون كه شماره‌های گذشته را برای فروش گذاشتید، آرشیو من كامل‌تر شده است. مطلب «ایران آغاز تاریخ» از «كامیار عبدی» یكی از بهترین قسمت‌های شماره شهریورماه بود. شماره‌های گذشته را هم كه از شما تهیه كردم، خواندم. بعد از گذشت هشت سال هنوز خواندنی بودند. امیر متكی. فشم

  ...9125278: من تازه با مجله شما آشنا شده‌ام. ممنونم كه چنین نشریه‌ای را با این كیفیت از محتوا و چاپ منتشر می‌كنید. با تحریریه تماس گرفتم و گفتند شماره‌های گذشته نیست كه تهیه كنم، بسیار ناراحتم كه این همه دیر و در 9 سالگی‌تان این مجله را شناخته‌ام.

  ...9102836: مطلب وحشت‌گردی عالی بود. دست مریزاد به این پرونده جذاب و فوق‌العاده. این ایده كه بتوان مكان‌های دیدنی ایران را به بهانه‌ها و از زاویه‌های مختلف دید، بسیار عالی است و «سرزمین‌من» در این كار همیشه موفق بوده است.

  ...91358619: تبریك. وارد 10 سالگی می‌شوید و ما 9 سال است كه همراه با شما آمده‌ایم. سپاس كه این 9 سال را برای ما زیبا كردید.

  ...9173641: درود بر اهالی «سرزمین من» و تولد 9 سالگی تان مبارك.

  ...9356479: تولد «سرزمین‌من» مبارك. امیدوارم همیشه بمانید.
   سپاس از همراهی شما دوستان عزیز. همراهی شما برای ما بزرگ‌ترین دلگرمی و پشتوانه راه است.

  ...9302961: برای جشن تولد «سرزمین‌من»، شماره مخصوص و پروپیمان و ویژه‌نامه‌ای عالی کار کنید که فقط عکس در آن کار شده باشد.
   ممنون از پیشنهادتان. این‌كه یك شماره از مجله را فقط به عكس اختصاص دهیم، باید بیشتر مورد بررسی قرار بگیرد.

   ...9364711: با عرض خسته نباشید و تشکر از زحمت‌هایی که برای مجله بی‌نظیر «سرزمین‌من» می‌کشید. اشکالی درگوشه‌ای از مجله به چشمم خورد، خوبه اگر تصحیح کنید، در نقشه ص 98 شماره 94، امارات متحده عربی در تنگه هرمز خاک ندارد و ایران در تنگه هرمز با عمان شریک است.
   سپاس از توجه‌تان. در همین شماره نقشه را اصلاح كردیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code