مسابقه و کارگاه  عكس خوانندگان

نویسنده:
عکس‌های‌تان در این بخش به یک عکاس حرفه‌ای سپرده شده تا هم بهترین آنها را انتخاب کند و هم با بررسی عکس‌ها، نقاط ضعف و قوت‌شان را توضیح دهد؛ «حسن غفاری» همراه ماست که از شناخته‌شده‌ترین عکاسان مستند اجتماعی است...
عکس‌های‌تان در این بخش به یک عکاس حرفه‌ای سپرده شده تا هم بهترین آنها را انتخاب کند و هم با بررسی عکس‌ها، نقاط ضعف و قوت‌شان را توضیح دهد؛ «حسن غفاری» همراه ماست که از شناخته‌شده‌ترین عکاسان مستند اجتماعی است. او دانش‌آموخته کار‌شناسی ارشد عکاسی‌ از دانشگاه هنر تهران است و در کارنامه فعالیت حرفه‌ای‌اش، برپایی چندین نمایشگاه عکس، کسب مقام های برگزیده جشنواره‌های متعدد، تدریس و داوری جشنواره‌های مختلف عکاسی به چشم می‌خورد.
این عكس‌ها همچون گذشته  به داوری ‌شماخوانندگان گذاشته شده  که می‌توانیدشماره عكس  برگزیده خود را برای ما به  300099905پیامک کنید.  عكسی كه بیشترین رای را داشته باشد به عنوان عكس برگزیده معرفی و به آن جایزه‌ای تعلق خواهدگرفت. جایزه‌ای هم به قید قرعه به یکی از کسانی که به عكس برگزیده رای داده،تقدیم می‌شود.

عكاس سرزمین‌تان باشید
برای ارسال عكس‌های خود، حتما نكات زیر را رعایت كنید:
1.   حداقل اندازه عكس 20 در 30 سانتی‌متر و با كیفیتDPI 300 باشد.
2. به هیچ‌وجه عكس‌ها را دستكاری نكنید؛ چه دستكاری در رنگ و نور یا در اندازه عكس. همان تصویری را كه دوربین ثبت كرده برایمان بفرستید.
3. زمان عكاسی، نوع دوربین، نام و شماره تماس خود را حتما برایمان بنویسید.
4. برای عكس خود، توضیحی بنویسید تا مكان و موضوع‌اش مشخص شود.
5. در صورت عدم رعایت نكات فوق، عكس شما منتشر نخواهد شد.
photo-2.jpg
برندگان این شماره
عکس برگزیده، به انتخاب خوانندگان شماره 66:
«جزیره قشم»  از «نگار فاضل» عكاس
برنده1/500/000 ریال بن خرید «خانه پوشاك رنگار» شده است...ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code